Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A félig emeletes házak szépek?

A félig emeletes házak szépek?

Figyelt kérdés

A párommal nem szeretnénk tul nagy házat de tul kicsit sem. A telek amit vettünk nem nagy, azért gondoltuk hogy legyen fél oldalt emeletes a ház amit építünk . Úgy képzeltünk hogy bal oldalt sima földszint legyen jobb oldalt pedig egy emelet ahol két kis szoba és fürdőszoba lenne rajta pedig ferde tető ami erősen jobb oldalra lejt a(hogy kicsit modernebb leGyen).

Milyen outlet? Valak esetleg tudna kepet linkelni hasonló házakról?



2018. márc. 20. 20:34
 1/4 A kérdező kommentje:

Itt egy rajz hogy kb mi az elképzelés (Bocsi nem lett túl szép)

[link]

2018. márc. 20. 20:42
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
54%

Ha jól van megtervezve kellemes.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Vagy nézegessetek így:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. márc. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a képeket! Nagyon jok!
2018. márc. 21. 06:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az tűnt fel elsőre, hogy a leírásodban bal oldalt sima, jobb oldalt emeletes házat említesz, viszont a rajzodban ez pont fordítva van :D

Amúgy természetesen jól nézne ki, az emelet alatt lenne a garázs? Egész kellemes lenne úgy. Én még elgondolkoznék egy dolgozószobában alul (mondjuk a garázs mellett).

Nem tudom érthető-e, amit írok, illetve, hogy a méretek hogy jönnek ki.

2018. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!