Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen olcsó építési anyagok...

Milyen olcsó építési anyagok vannak?

Figyelt kérdés

Házat szeretnénk építeni.

Lehetőleg max 6 millióból kis 32-40 nm-t. Ugy tudom a könnyű szerkezetű házakat olcsóbban fellehet húzni. Nekem csak a az épület víz villany csatorna bevezetésével kell, lapostetővel. Belső-kulso vakolás nem, mert az apósom megcsinálja.


2018. máj. 2. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Vályog
2018. máj. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A könnyűszerkezetes semmivel sem olcsóbb, max gyorsabb a hagyományos technológiánál.

A lapos tető sem feltétlen olcsóbb, mint a hagyományos.

(Mindez tisztességes munkát feltételezve).

6 millióval ne fogj hozzá, mert kb a felénél fog elfogyni a pénzed, vagy valami eszement tákolmány lesz.

A 6 millió a 32-40m2-es épület anyagköltsége.

A kapcsolódó tervezési, FMV, műszaki ellenőri kötségekről nem is beszélve.

2018. máj. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bele se kezdj, az anyagra sem lesz elég. Csak érdekességképpen: nemrég vettem 4 beltéri ajtót és kb. 20 m2 járólapot és csempét az egyik barkácsáruházban, csak az volt 300.000 forint...
2018. máj. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nézz utána a szendvicspaneleknek, bár az engem is érdekelne, hogy a gyakorlatban mennyiből jönne ki...
2018. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!