Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Sitt hordásnak mennyi a...

Sitt hordásnak mennyi a normális órabére?

Figyelt kérdés
rátermett erős emberről beszélünk, aki alkalmas rá. Nem valami nyegle nyüzüge, aki három zsák után kidől.

2018. máj. 17. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Katonai fizikai felmeresen lattam olyan nyegle nyuzuge 50kg-s sracot aki 3 percet vert ra a 90kg-os izmos tagra. Fekvon 2 perc alatt 24-el, mig gugolasnal 30-al tobbet nyomott. Nem egyszer lattam ugyan ilyen aranyu emberek kozt bunyot, ahol a kisebb olyat kuldott hogy az izom elborult mint egy darab fa. Azzal koveted el a legnagyobb hibat ha ezeket a vekony nyuzugeket lenezed. Meglepodnel 1-2 milyen teljesitmeny tud. Bocsanat ezert a hosszu szentbeszedert, de elegge szurta a szemem.


Viszont ez hirdetesnek minosul,azaz szabaly ellenes.

2018. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hirdetés lenne ha itt keresnék olyat aki fizet érte.

De olvasni se tudsz és hiperérzékeny is vagy.

Menj és kötekedj a kocsmába!


Azt kérdezem, hogy mennyit szoktak elkérni sitt hordásért óránként ma.

Hogy tudjam mennyit mondjak annak aki megkérdezte ráérek-e neki sittet hordani.

Diákmunkás órabérért nem fogok megszakadni.

2018. máj. 17. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakképzettség, ész, gépek nem kell hozzá, ergo ez egy segédmunka, abból is a legalja. Szóval hétköznap 1200, hétvégén 1500
2018. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Pont a kerdezonek valo. Masra ugy sem alkalmas 😂
2018. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4. hülye tinédzser vagy, vagy csak sose sikerült felnőnöd és azt hiszed hogy vicces dolog ismeretlenség mögül sértegetni másokat.


Végül is csak két diplomám van, dolgozom a harmadikon és egyéni vállalkozó vagyok, de olyan mozgás igényem van, hogy nem tudom levezetni sporttal. Viszont nem akarom hogy a fejemre nőjjenek a "barátok" és "haverok" mondván ingyen munka. Aztán még ők sértődjenek meg rám hogy nemet mondok, amikor bezzeg a józsinak segítettem.

mert tudod segítettem felépíteni már egy-két házat. De fogadjunk hogy fogalmad sincs az önzetlenségről, ezért nem is érted a helyzetet.

De lerántani sem akarom őket.


az idióta azt jelenti, hogy nincsenek fogalmai.

na ma is tanultál valamit.

2018. máj. 19. 14:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen persze. Gyk-n mindenki sikeres meg diploma es egyeb, kozben a valosagban meg csak egy alja troger 😂
2018. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A sertegetest pedig eleve te kezdted te gyoker 😂
2018. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nyilván ha te hazudnál egy helyzetben akkor nem hinnél másnak aki abba a helyzetben van.


nem számítasz.

2018. máj. 20. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!