Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » 25-30 millióval neki mernétek...

25-30 millióval neki mernétek állni építkezni, úgyhogy hogy kell még hitel is?

Figyelt kérdés
illetve hogy ha lefogy a hitel, valószínűleg akkor sem tudtok félretenni túl sok pénzt, nem lenne megtakarításotok, amit majd a gyereketeknek adhatnátok? Szeretnék új házat, de tudom, hogy onnantól a fenntartása és a napi kiadások minden fizetésemet elvinné. Viszont egy szép új ház az álmom. Vagy mondjak le róla?
2018. máj. 19. 17:51
 1/8 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem kacsalábon forgót.

Mert szerinted mennyibe kerül egy 100-110m2es tégla ház? átlagos felszereltséggel

2018. máj. 19. 18:01
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem kötelességed pénzt adni a gyerekeidnek. Én is saját keresetemből vettem lakást.
2018. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok múlik azon, mit tudsz saját kezűleg megcsinálni. 90m2-be már sok minden belefér, én nekivágnék.
2018. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30 millióval neki mernék, persze én értek is az anyagokhoz, tudom mi kell a házba és mi nem, ezzel nem tudnának lehúzni.
2018. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok és jelenleg milyen lakásban éltek?Ha szükséges lenne majd váltani és ez az álmod, bele lehet vágni. Valamennyire szakember segítségével költségvetést is tudsz készíteni. Ha vannak barátaid, család/rokonok, vagy akiknek vissza tudod segíteni igénybe kell venni.


Ha telket is kel venned és viszonylag jó helyen akarod, az se olcsó. Mindent számolj fel,kb-ra menyibe kerül, a keretedet,+ a kölcsönt,és a szóba jöheőt segítségeket is.

Ha esetleg teljesen nem készül el, mérd fel mi az amit későbbre halaszthattok.


Egy lakás fenntartása sosem olcsó, valahol most is éltek.


Ha fiatalok vagytok, dolgoztok, stabil a munkahelyetek, vágjatok bele.

Ha idősebbek és nagyobbak a gyerekek, azt is mérlegeljétek,hogy Ők elköltöznek és nincs szükség nagyobb lakásra.

2018. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-esnek: 25-30 millióból ma egy nagyon alapfelszereltségű 100 m2-es ház jön ki. Nem a kérdező a troll, te vagy hülye a témához.
2018. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit keresel
2018. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a teleknek is ki kell belőle jönni, akkor nem elég.
2018. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!