Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Nad keritest vettem, de csak...

Nad keritest vettem, de csak keson vettem eszre hogy a szomszed oldalan fut a drotkerites amihez hozza tudnam fogatni. Ilyen esteben hogy lehet rogziteni a nad keritest, hogy a szel ne vigye el? Koszi elore is!

Figyelt kérdés

#Keritès
2018. máj. 24. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Első körben kérdezzd meg a szomszédot, hogy bánná e, ha a kerítéséhez rögzítenéd.
2018. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megkéred a szomszédot,hogy amég felkötözöd 1,2 horganyzott kötöződróttal,maximum méterenként legalább és függőlegesen 3 helyen,addig hagy menjen át valaki.

Vagy ráhajtod az oszlopokra is a te oldaladon,vagy méretre vágod és 5 centit visszahajtod a széleken és így kötözöd oszlop közben 3-4 nádszálat átfogva a nád kötöző anyagát is átfogva.

2018. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Drót vagy műanyag gyorskötöző.
2018. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

A szomszédod kerítését NEM használhatod fel, az engedélye nélkül!!

Mindenképpen kérdezzed meg mielőtt cselekszel!!

2018. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Oke 4-es mit stresszelsz?
2018. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Allandoan atbamul, kb zaklatja mar anyamat. Ezert szerelem fel a nadat. Mivel a kerites az o oldalan van igy nem arra akarom szerelni, hogy elkeruljem a vitat. Vegul is a beton oszlopok megtarthatjak annyira, hogy nem viszi el a szel. Koszi a valaszokat!
2018. máj. 24. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!