Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ti is szenvedtek a generál...

Ti is szenvedtek a generál kivitelezőkkel?

Figyelt kérdés
1 éve nem találunk felújításra, bővítésre senkit Budapesten. A legtöbben válaszra sem méltatnak. Mi vagyunk bénák vagy ti is hasonlót tapasztaltok?

2018. máj. 30. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy béna!

Sajnos utolérte a szakmát az emberhiány.

Nem csak szakember nincs, segédmunkás se!

2018. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok az építkezés ez most fellendülőben van. Ehhez jön hogy sokan megpattantak külföldre mert a vállalkozók nem akarták megfizetni a szakmunkásokat. Most kapkodnak meg adnának már több pénzt de nincs kinek.
2018. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Én is így jártam, végül mekkmesterek jöttek.

Nő vagyok és esztétikai javításokat magamnak csinálok, tudok rácsot, kerítést festeni, bútort összeszerelni, falat radízozni, tisztítani, tapétázni, lepattogzott mázat akrilfestékkel pótolni ajtón, ablakon, fa felületkezeléseket csinálni, öntapadós szúnyoghálót feltenni, stb.

Ha ilyesmi kell, szívesen elvállalom. Elmennék segédmunkásnak is, de oda inkább férfiakat keresnek, mert cipekedni is kell, én azt nem tudok.

2018. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos bevannak havazva hosszú hónapokkal előre és ha ismeretlen generál kivitelezőt keres az ember az olyan,mint a zsákbamacska! Nálunk most fejezte be egy vállalkozó a lakásfelújítást,ha érdekel privátban adhatok kontaktot,hátha tud segíteni nektek! Ő építette a házunkat 10 éve és azóta is,ha mást hívtunk felújításokra,mert ő nem ért rá,mindig ráfaragtunk és már rájöttünk,hogy érdemes kivárni!( és nem utolsó szempont,hogy nem buta kisebbségiek jönnek,hanem tisztes szakemberek és segédmunkások)
2018. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!