Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A kertben régi, sóderes...

Gryphon kérdése:

A kertben régi, sóderes betonoszlopok vannak?

Figyelt kérdés
A kertben régi, sóderes betonoszlopok vannak, van alatta szép alap is. Szeretnék pl szögvasat, esetleg zártszelvényt a tetejére tenni, úgy, hogy az viszonylag befele nézzen. A kutyám szeret szökni, ezért meg kell csinálnom, viszont az oszlopot nem szeretném megfúrni, ugyan elég stabil, de szerintem szétmállna (elég idősek, és szerintem nem is feltétlen egy méret az összes, a hátsó részén a szélessége rövidebb, mint az első részén, így nem ad ki sem kockát, sem téglalapot, a hajlítás elég érdekes lenne emiatt ). Viszont az alapot sem bontanám meg, ha nem muszáj. Tudom ez így elég macera, de esetleg lenne ötletetek, hogyan tudnám egyszerűen megoldani? Tudom, ráférne egy csere, de sajnos anyagilag ez nem kivitelezhető jelenleg. Elég nagy területről van szó.
2018. jún. 8. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Skf szalaggal 2-3 ponton megfogatnám a kerítéshez, azt behajlítani 45fokban, arra betonháló, szögesdrót, vagy ami éppen van.
2018. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A beton oszlopokhoz az előbb írt módon vadhálót kell rögziteni .Én most vettem,50 m,1.2 magas,20 ezerért.

Van ebből magasabb is .

2018. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom!
2018. jún. 13. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!