Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Könnyű szerkezetű házakat...

Könnyű szerkezetű házakat néztem neten fél éve, és volt egy olyan kalulátor amivel magam állítottam be a m2-eket a szobákra, teraszra, garázsra, pincére és kidobta hogy mennyibe kerülne, ezt nem találom, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Találtam ezt azt google segítségével de nem azok, pl pince nincs benne meg semmi ilyesmi, 20-22 misiért láttam 120m2est 1 szinttel, pincével garázzsal együtt de most nem találom, valami építéskalkulátor a neve de amit most kidob a google egyik sem az

2018. júl. 3. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

"20-22 misiért láttam 120m2est 1 szinttel, pincével garázzsal együtt"

Fél éve is lehetetlen volt annyiból normális minőséget létrehozni, ma meg pláne.

2018. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok cég az öt évvel ezelőtti árakat fent hagyja a weboldalán, sajnos ennyiből már nem lehet megépíteni.
2018. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajnálom hogy nem a kérdésre jönnek a válaszok... könnyű szerkezetűről beszéltem de nem az ár lenne a lényeg hanem az a bizonyos program, mindegy azért kössz...
2018. júl. 9. 05:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyi a gond, hogy a könnyűszerkezetes semmivel nem olcsóbb, mint a hagyományos, csak gyorsabb.Ha logikusan gondolkodsz, magad is rájössz, hogy a tégla az építkezés egészét nézve nézve elhanyagolható tétel. 120 m2 kalkulátor ide vagy oda minimum 30 millió. Nagyon minimum.
2018. júl. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!