Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen építőipari munkákat...

Milyen építőipari munkákat tudnék vállalni?

Figyelt kérdés

Konkrétan diplomás vagyok és nem végeztem sem kőműves vagy egyéb szakokat, de mindenbe belekóstoltam, ami persze messze elmarad a szakmaitól. Azonban tudok hegeszteni, festeni, stb. Bármit amihez csak kreativitás kell.


Az lenne a kérdésem, hogy milyen munkákat tudnék így vállalni, amit meghirdethetnék? Kerti munkák, kisebb munkák?


Mert nyilván egy házat nem tudnék felépíteni, vagy nem tudok vizvezetéketszerelni, vagy szakszerűen vakolni. De valahogy érdekel is ez az egész és van hozzá kedvem is.


2018. szept. 7. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisebb javítások, festés előtti helyrepofozás, cserépigazítás, laminált padló lerakása, kis gyakorlással betonozás, burkolás, járdák, vízelvezetők, bejárók, árnyékolók, redőnyök, idővel komplett melléképületek, kerítésfestés, -javítás, idővel -készítés (hegesztési vetemedés minimalizálása sokkal nagyobb falat azért, mint sokan hiszik), gipszkartonozás, hőszigetelés, gyakorlattal nyílászárók, ennyi szerszámhoz meg már jó egy kisbusz, azzal meg hűtő-mosógép-gáztűzhely-kandalló keresztül-kasul szállítgatása is korrekt kis dalolva fogott pénz.
2018. szept. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem válaszolok privátban, a szállítgatás nyilván csak ha nincs jobb, Toyota Hiace, kora mindegy, csak tetsszen, inkább a szakértődnek add a pénzt, aki segít képbe kerülni vásárlás előtt, hogy a konkrét esetekben mit vállalnál.
2018. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, a belvárosban igénybe vennélek néha. Fiú vagy? Főleg olyan fizikai erőt kívánó dolgokban kellene néha segítség, amihez kevés vagyok. Vagy csak hogy többen gyorsabban haladjunk.
2018. szept. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!