Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Pest megye urbanizálódik,...

Pest megye urbanizálódik, láthatóan, szerintetek a közeljöbőben mely keleti települések (pl Monor, Erdőkertes, Őrbottyán, stb) fognak urbanizálódni, városiasodni?

Figyelt kérdés

Gyömrőre,Vecsésre szinte a BKV-t is kivihetnék. Gyálra már ki is jár. De mi a véleményetek a középtávú jövőre,(1-2 év)ahol most még nagyon olcsó,de a fenti példákhoz hasonlóan szinte urbanizálódni fog?

Mi a véleményetek? Monor,Erdőkertes?Őrbottyán?Monor utáni települések?


2018. nov. 13. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

"Vecsésre szinte a BKV-t is kivihetnék"

Eddig is járt.

Monor, Üllő már város.


"De mi a véleményetek a középtávú jövőre,(1-2 év)ahol most még nagyon olcsó,de a fenti példákhoz hasonlóan szinte urbanizálódni fog? "

Ami most nagyon olcsó, az 1-2 év alatt nem fog "urbanizálódni".

Az 1-2 év meg nem középtáv.

2018. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Értem,de válaszolhatnál a kérdésemre :) Neked mi a véleményed?

Monor azért úgy gondolom,ingatlan árakban igen olcsó. Én nem a jogi státuszára gondolok,mert azt bármelyik fejes rárakhatja egy falura is,hanem a valódi,reál dolgokra.

Monor pl nem város,Gyömrő sem,de nagyon városiasodik,pl Gyömrőn ingatlant venni igen drága.


Mi a véleményetek?

2018. nov. 13. 23:05
 3/14 A kérdező kommentje:

Kérlek,please,idióták kíméljenek :)

Ha valaki válaszolna kérem válaszoljon a kérdésre a saját véleménye szerint.

Amúgy 22 éves/lány vagyok.:)

2018. nov. 13. 23:06
 4/14 A kérdező kommentje:
Vecsésre NEM jár ki a BKV,drága. :) A market centralig jár ki,az a Ferihegynél van,utána megy a reptérre,épp csak érinti Vecsés határát.
2018. nov. 13. 23:07
 5/14 anonim ***** válasza:

22 éves lány vagy.

Hmm...

Ez fontos infó. Társat keresel vagy befektetést? Vagy mindkettőt egyben.

Monor város, nyugodj bele.

576?

577?

2018. nov. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A volánt ne keverjük a bkv val :) de látom igazán a kérdésre válaszolsz :))
2018. nov. 14. 01:11
 7/14 A kérdező kommentje:
Vki másnak mi a véleménye ?
2018. nov. 14. 01:12
 8/14 anonim ***** válasza:

"A volánt ne keverjük a bkv val"

Nem mindegy ki üzemelteti?

Mit szeretnél?

Kék mágnesvasutat vagy metrót?

2018. nov. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél az alatt érteni, hogy urbanizálódik? Értem azt, hogy városiasodik... De az érdekel, mikor lesz jogilag város? Vagy milyen boltok/szolgáltatások lesznek elérhetők? Mikor lesz metrómegállója? Mikor és mi válik Budapest 24. kerületévé? Mellesleg pl Erdőkertes jó darabig nem lesz jogilag város. Ezt egy szabály gátolja...
2018. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadó. Köszi a válaszod,írtam privit.

Kedves 71%os.:)-->nem mindegy hogy valami óránként indul,vagy 5 percenként :) Legalábbis nálam

2018. nov. 14. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!