Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen ideális ötleteket...

Milyen ideális ötleteket ismertek térelválasztás/válaszfal építéshez?

Figyelt kérdés

Hosszabban: Nemrég költöztünk egy új lakásba, minden tök frankó. Egyetlen bökkenő van a szemszögemből. Én kaptam háló és gaming szobának azt, amelyik szoba egyébként egy nappali lenne.


Ezzel azért van probléma, mert az említett szobából nyílik mutter hálója is. Ráadásul mivel ez egy nappali, ajtó helyett egy boltíves ajtónyílás szolgál a szoba bejáratául. Konkrétan olyan érzésem van, mintha a szobám egy átjáróházként funkcionálna.


Mostmár megvan mindenkinek, hogy mi a helyzet, jöjjenek a konkrétumok.

A lakás tulajdonosa nem szeretne átépítést, ezért gipszkartonfal, hasonlók nem jöhetnek szóba. Én mindenféleképpen teljes elszigetelésben gondolkozom, tehát polcok, szekrények, vagy paravánok kiestek.


Amit találtam, és a feltételeimnek megfelel, azt Everblock-nak hívják. Nagy lego kockákból falakat, bútorokat, ilyesmit lehet építeni, ha rákeresel, egyből tiszta lesz minden. Egyedül ez tűnt megoldásnak, de sajnos elég drága. Valami hasonlóban gondolkodom, de mivel még nem jutottam semmire, várom az ötleteket.


Ha még így sem lenne valami tiszta, itt a szoba alaprajza.

imgur.com/SxakBcg



2018. dec. 25. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Legjobb az lenne ha olyan lakást találnátok, ahol alapból van egy saját szobád, mert a jelenlegi sosem lesz az igazi.
2018. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerzel kartontobozokat és abból építesz "falat", bizonyos mértékig teherbiró is. Le tudod festeni, tapétázni, könnyen ragasztható.
2018. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Beköltözöl egy hírdetőoszlop méretű kartonhengerbe és házhoz járó gloryholeként funkcionálsz. Probléma megoldva.
2018. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!