Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen büntetésre számíthat,...

Milyen büntetésre számíthat, ha feketén csinálják?

Figyelt kérdés

Barátom megvette a szomszéd házat, mert kell neki a telek. A közvetlenül ház után lévő melléképületeket már elbontották saját kezűleg. Most a ház következik. Kis épület; szoba, konyha.


Én hiába mondom neki, hogy ehhez bontási engedély kell.

Ha jól tudom, ezt már saját kezűleg sem lehet elbontani, de ebben nem vagyok biztos.


Arra akar majd hivatkozni, hogy összedőlt az épület. Megjegyzem, annyira nincs rossz állapotban.


Milyen következményekkel járhat az önfejűsége?



2019. jan. 15. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon nem mindegy a település mérete, és melyik megyében van?

Itt Újbudán sortűz által vész el, de valahol távolabb egy száz fős faluban észre sem veszik, és nem is érdekel senkit. Ami a kettő közt van, az a nagy talány.

Abban ne bízz, hogy a szomszédok kedvesnek látszanak..

2019. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Az egyik haverom, megvásárolt egy kis düledező házikót, és "felújítás címén átépítette" egy nagy családi házzá, autószerelő műhellyel.

(Nem foglalkozott az építési engedélyekkel.)

2019. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!