Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Használt cserepeket el lehet...

Használt cserepeket el lehet e adni? Ha igen mennyiért adják darabját nekik?

Figyelt kérdés
Szoktak manapság venni használt épp cserepeket ?

2019. febr. 11. 12:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%
A cserepet valóban el lehet adni, de sokat nem kapsz érte. Annyi van, hogy Dunát lehet vele rekeszteni.
2019. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sima Kádár-kockán szerintem 2000 darab körüli cserép lehet. Darabja 30 forintért már több, mint a semmi. Nyilván nem ép az összes.


Vagy jobb lenne, ha összerakná az udvaron, és ott állna az idők végezetéig? Tegye fel jófogásra, hátha megveszik. Ha nem, szólni kell egy gazdának, mindenki örül a cseréphulladéknak.


Ismertem olyan hülyét, aki inkább hozatott konténert, amikor elvitték volna mezőgazdasági udvar töltésére.

2019. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Udvar töltésére gondolom arra gondol amit én csináltam. Kocsibejárónak leraktam és ledögönyöztem utána rámentem párszor kocsival és kész is a kocsibejáró.
2019. febr. 13. 11:08
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen arra gondolok. Nem túl szép, de ingyen van. Murva jobb erre a célra.

De egy mezőgazdasási udvarba tökéletes a cserép, mert ilyenkor nagy sár van, majd elsüllyednek a traktorok.

2019. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!