Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Reális áron, mennyibe kerül...

Reális áron, mennyibe kerül laminált padló, PVC, és viakolor burkolat munkadíja, m2-ként?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A viakolor nem tudom mi, de a laminált padló és a PVC olyan egyszerű burkolatok, amiket Te magad is meg tudnál csinálni, semmilyen szerszám vagy ragasztó nem kell hozzá!
2019. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod,az a helyzet,hogy a fiam építkezik,de ő kint dolgozik Németországban,a háza szerkezetkész,most jönne a burkolás.Rám bízta az építkezés folytatását,de én egy 72 éves asszony vagyok,nem hiszem,hogy én ezt meg tudnám csinálni...!Ezért kérdeztem az árat,mert nehezen,de találtunk,itt helyben valakit,aki elvállaná ezt a munkát.A viakolor,külső térburkolat.
2019. ápr. 13. 05:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja értem, akkor elnézést kérek! :)

Hát ezt így konkrétan nem tudom megmondani, több környékbeli mestert fel kell keresni, megnézik pontosan miről van szó, és biztosan adnak ingyenes árajánlatot, és hogy az részletesen mit tartalmaz, azokból kiválasztani a legjobbat már nem nehéz.

2019. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Farkas999 ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik részén az országnak. Borsodban a laminált 1-2 ezer négyzetméterenként, a szegély 100-200 Ft/méter. A kültéri térkövezés 2-3 ezer, de az alaptól és a térkő méretétől is függ. Ha megvan a megfelelően tömörített talaj és csak a homokágyba kell tenni, akkor 2-3 ezer. a szegély betonba 2000/méter. A belső hidegburkolási árakon meglepődtem, tavaly sokaltam a 4.200 Forintot, az idén meg már hallottam 7.200 Forintos árat is. A legnagyobb baj, hogy szinte lehetetlen jó szakembert találni. Budapesten az árak másfél-, kétszeresei is lehetnek a fentieknek.
2019. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-eske,köszönöm kimerítő válaszát!
2019. ápr. 16. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!