Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » HOGYAN LEHET MÁR MEGLÉVŐ...

HOGYAN LEHET MÁR MEGLÉVŐ BETON TERASZRA 25X25-ZSALUKŐBŐL 90CM MAGAS KORLÁTOSZLOPOKAT ÉPÍTENI HA NINCS ELŐRE KIÉPÍTETT VASALÁS?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
sehogy
2019. ápr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mindentudó99 ***** válasza:
90%
Lehet kapni nagyon erős fém dűbeleket csavarral. Direkt betonba való. Ipari gépeket is rögzítenek vele. Ha zártszelvényt függőlegesen rögzítenél ezzel a teraszhoz az jó lenne szerintem. Majd zsalukővel felfalazod és beöntöd betonnal.
2019. ápr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Írták a dűbelezést is és utána a csavarokra ráhegeszteni a betonvasat,vagy talplemezt a dűbellel lefogatni és arra hegeszteni,vagy belefúrsz kb 10cm mélyen a betonvas átmérőnek megfelelő fúróval,hogy szoruljon benne a vas.Mielőtt beleütöd, kifújod pumpával,sűrített levegővel,majd félig nyomod betonhoz való ragasztóval(pl Hilti ragasztóval)és ezután beleütöd a vasat.Én már csináltam ezt a nagykátai strand medence alapozása után,mert a tervező kifelejtette a vasalási rajz ezen részét.Úgy megfogta,mintha bele lett volna betonozva eredetileg.
2019. ápr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!