Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ha építenék (ás/at/nék) egy...

Ha építenék (ás/at/nék) egy földalatti kis bunkert egy főút mellett, azt betudnám jelenteni állandó lakcímre? Hány évet kaphatok ezért? 😃

Figyelt kérdés

2019. ápr. 26. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy kiásot lyuk leccel betemetve semmi ám
2019. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne kínlódj vele, inkább vegyél a Köztemetőben (Bp) egy dupla sírhelyet, abban elcsövezhetsz. Nyáron még kellemesen hűs is lesz, a csend garantált, na de a tél!
2019. ápr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A másodiknak köszönöm ezt az intelligens hozzászólást.


Nem vagyok csöves, most egy 1 szobás garzont bérlek havi 90ezerért és még autóm is van, de a fizetésem csak nettó 190 körül. Ez a lakás is olyan, hogy ilyet én is összehoznék, akkor miért költsem rá a fél fizetésem?

Hónapról hónapra élek, semmi értelme az egésznek. Ebben a tetves országban mindenért fizetni kell, csak a levegőért nem.


Ezért gondoltam végső megoldásként ilyesmire.

2019. ápr. 26. 16:45
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja és nem csak egy lyuk lenne, hanem 3 x 6 méter 2,2 magasságal. Rá egy lapostető. Körbe zártcellás xps polisztirol. Belülre osb lap borításnak. Télen a fűtés gázzal menne. Stb.... időm az van erre.


Jelenleg van 520 ezrem, de még spórolhatok a kaján. Már 2 hónapja májkrémes kenyéren és vízen élek, még egy darabig bírom.

2019. ápr. 26. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

2-es vagyok és ezek után mondhatnám, hogy amilyen a kérdés, olyan a válasz!

Egyébként viccnek gondoltam a kérdést, mivel épelméjű ember józanul nem gondol és kérdez ilyet. Ezt a vigyori jellel magad is alátámasztottad.

De menjünk tételesen:

Ha te magad is összehozol egy garzont, akkor tényleg miért is költöd rá a fél fizetésed?

De azért van egy kis különbség egy garzonlakás és egy (ás/at/ott) földalatti bunker között, ... szerintem legalábbis.

Azért az elmesélném neked, hogy a "nem tetves" országokban is MINDENÉRT fizetni kell, sehol nem kapsz lakást ingyen, alanyi jogon.

A bérelt lakásokért meg különösen sokat, mert ott a berendezést is kapod és amortizálod a másét.

Egyébként semmi gond, kapd a kalapod, kerekedj fel és ha találtál olyan országot, ahol semmiért nem kell fizetni, értesíts minket!

Hajrá!

2019. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Én is humornak gondoltam, mert nélkülöz minden realitást és még marhaság is. Belegondoltál, hogy mire megveszel egy telket (főút mellett:) megcsináltatod ezt a borzadály kriptát, bevezetteted a villanyt, gázt, mibe fog kerülni?

Nem tudom az ország melyik részén tervezed ezt, de kizárt, hogy valami városban, vagy Budapesten.

Vidéken meg 1milliótól már kapni nyaralókat, présházakat villannyal, fúrt kúttal. Vagy veszel ugyancsak vidéken gombokért egy közműves telket és ráteszel egy lakókocsit. Forgalomból kivontat telepítésre kapsz már 300ezertől, amiben van főzési és tisztálkodási lehetőség.

2019. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(Amúgy egy magyar színész a válása után egy telet végigsátrazott, és nem tudta senki. Van ilyen)
2019. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!