Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Valaki leírná milyen szerszámo...

Valaki leírná milyen szerszámokat használ egy víz gáz fűtés szerelő?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
7%

Nagyon hosszú lenne a lista,de még így is biztos ki maradna valami .Ez egy nagyon kombinált szakma .Más szakmák szerszámaival is rendelkezni kell,ha toppon akar maradni .

Vannak szerszámok,kis gépek amelyekből többet is meg kell venni,nagyságilag sorrendben .

Az ősszel nálunk dolgozott.Mindent újra csinált .

Egy kis furgon műhely kocsival érkezett.Ennyi szerszámot szatyorban biciklivel nem lehet elvinni .

Rá is kérdeztem milyen értéket képvisel a szerszám készlet?

Minimum 1.8-2 millka .Gagyi szerszámokkal nem lehet gyorsan,jól és pontosan dolgozni

2019. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké! Több van rá! Listát kértem nem novellát
2019. ápr. 29. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
menetvágó,hegesztő aparát,csővágó,(vas,kpe,réz)press gép,csőkalibráló,csőhajlító, cafni behúzó,kpe-acél behúzó,svédfogó,kpe hegesztő, gázlámpa, próba pumpa,hajlító rugó, imbusz és villáskulcsok, plusz még az építőiparban általánosan használatos gépek pl. flex, fúrógép,behajtó stb.stb.stb. Ezek jutottak hirtelen eszembe, de gondolom ezeken kívül még van jó néhány szerszám amit használnak.
2019. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. ápr. 29. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi kérdező,az eszed fordítottan arányos a rávaló anyagival..

Belőled sohasem lesz jó szerelő !!!

1 voltam .

2019. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mivel még gyerek vagyok :) még el se kezdtem tanulni!
2019. ápr. 29. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!