Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kingstone, vagy Mapei?

Thewreck kérdése:

Kingstone, vagy Mapei?

Figyelt kérdés
Csempékhez, greslapokhoz, EPShez Kingston, vagy Mapei flex ragasztót ajánlnátok inkább? Szóval miért jobb az egyik a másiknál, illetve miért nem ajánljátok egyiket, vagy a másikat? Azért kérdezem mert bár ugyan "késő" de, mindent a Kingstonnal (flex ragasztó és flex polisztirol ragasztó) csinált a vállalkozó, de most olyat hallottam, hogy a Kingston a "legalja" és így kezdek kicsit kétségbe esni.

2019. jún. 13. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

CE minősítése megvan.

Van teljesítmény nyilatkozat? Össze tudod hasonlítani a Mapei termék papírjával.

Nem lesz nagy eltérés.

Mondom ezt úgy, hogy mapei párti vagyok.

2019. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És miért vagy Mapei párti? Mi az ami miatt inkább a Mapei "jobb" a te szemléletedben?
2019. jún. 13. 12:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Most olvastam valahol, hogy a "mapei flexi ragasztónak sokkal hosszabb a kötési ideje mint a legtöbb csemperagasztónak, ezért jobban bele tud épülni a felületekbe.", tehát ebből én arra következtetnék, hogy ez által hosszabb az élettartama. Valóban?
2019. jún. 13. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:

"hosszabb a kötési ideje mint a legtöbb csemperagasztónak, ezért jobban bele tud épülni a felületekbe"

Na ezek a reklám szövegek.

Főleg ha nincs feldolgozva rendesen, nem megfelelő az alapfelület stb..

A mapei csemperagasztóknak az egyik leghosszabb a fazékideje. Komplett rendszereik vannak (tudom van másnak is) az előkészítéstől, vízszigetelés, burkolás területén. Az anyagok passzolnak egymáshoz, ha nem vagy balfék akkor az eredmény se lesz rossz.

2019. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha a kivitelező betartotta a technológiai előírásokat, akkor nagy valószínűséggel nem lesz baj a termékkel.


Ha nem tartotta be, akkor a legjobb anyagokkal sem lenne tartós.


A Kingstone 13-éve gyárt különböző ragasztót a nagyon olcsó kategóriában.


A Mapei olasz vállalkozás, a ragasztástechnika világszínvonalú innovatív gyártója évtizedek óta. Magyarországon 25 éve gyárt kiváló minőségű anyagokat.


A két gyártó között olyan a különbség, mint Toyota és Trabant között. Mindkettővel el tudsz jutni ugyanoda, csak másképp.


Érdemes megnézned e két cég weboldalán a rólunk oldalt.


Üdvözlettel:


Felújítás szakértő

2019. jún. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!