Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Csatorna rácsatlakozásnak...

Csatorna rácsatlakozásnak tudná valaki az árát? A ház előtt van, utólag csatlakoznék rá.

Figyelt kérdés
Csatorna
2019. júl. 16. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
A helyi önkorm csat társulat a mérvadó . Függ attôl hogy ki mennyiért tervezi magatok építitek ki a rendszert vagy külsősök akik eltérő árakkal nyomulnak .
2019. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak nálunk tudom mondani: 6650Ft egyszeri díj, meg persze anyag, kivitelezés.
2019. júl. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4 éve csatlakoztam rá, valamiért anno elfelejtették megcsinálni a beállást erre az egy telekre az utcába. Fél évig jártam a nyakára a szennyvíz telepvezető nyakára, mire megcsinálták. És utat is kellett bontani, fizetnem nem kellett. Kerten belül meg én csináltam, nem olyan bonyolult. Méterenként az 1cm lejtésre kell figyelni.
2019. júl. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. júl. 16. 09:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Önkormányzat függő, sok helyen ingyen megcsinálják.
2019. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. júl. 16. 14:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Ingyen manapság már semmi nincsen,még ha a Fidesz ezt reklámozza is .

A szolgáltatót kellene először is megkeresni .

Sok településen voltak lakossági hozzájárulások a közmű kiépitéséhez ,ezt neked utólag is meg kell fizetni .

2019. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Nálunk a főgerinctől a kerítésig ingyenes.
2019. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem ert el a gerinc a telekig, így 634000es árajánlatot kaptam, ez volt a legolcsobb. Nemkértem... Somszéddal üzleteltem és legálissan 160000ert ráköthetek amint lesz mit.
2019. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!