Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kb. mennyibe került a fürdőszo...

Kb. mennyibe került a fürdőszoba felújításotok? Már ha volt ilyen.

Figyelt kérdés
m2-t is írjatok

2019. aug. 4. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
6 nm, 3-4 éve majdnem 2 milka.
2019. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ó te jó ég :(
2019. aug. 4. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:

2.5 x 2.9 = 7.25 m2

Mi a Praktikerben vásároltunk be, amikor felújítottuk a lakást. "Brunello" padlólapot (34 x 34 cm) és "Bella" falicsempét (20 x 25 cm), amik egyárban voltak, mindegyik 1300 Ft/m2. A falicsempék 152 cm magasságig vannak rakva, kivéve a zuhanykabinnál, ott a sarokban 1 x 1 m szélességben 250 cm-ig (majdnem plafonig)

"Olcsó húsnak híg a leve", ahogy a mondás tartja: a padlólapok széle könnyen kopik és felpattogzik, mégegyszer nem ilyet vennénk, az biztos, a falicsempék viszont jó állapotban vannak, de hát ugye falon ez nem annyira meglepő.

"Creta" fürdőszobabútor 70 ezer Ft körül volt, a legolcsóbb hidromasszázs zuhanykabin pedig 100 ezer Ft, ez utóbbi, ahogy néztem, jelenleg már csak 80 ezer Ft! Cersanit alsó kifolyású vécécsésze a legegyszerűbb snassz lehúzórendszerrel (nyomófül + cső), azt már nem tudom.

Kb. ennyi! Külön munkadíj nem volt, mert mindent sógorom csinált meg, de az összesített anyagár így is minimum 250-280 ezer Ft + ami megmaradt pár m2 burkolóanyag!

2019. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

12nm kb 100.000

Használt anyagok és mindent én csináltam.

Hidromasszázs zuhanykabint vettem pl 10.000ért...

A búrkolat meg lambéria, bontott anyagból, az pl ingyen elvihető volt.

Am asztalos vagyok, szóval a bontott lambériát seperc újávarázsolnom, mindenki óva intett tőle, fürdőbe lambéria... De 8 éve bírja és nem rohad sehol... Felületkezelés és szellőzés kérdése.

2019. aug. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Am praktiker, obi stb 3-4x is drágább sok esetben, mint egy rendes barkácsbolt.

Pl ami fogantyút megveszek a lapszabászatnál ahová járok 150ft, ugyanah praktikerben 700... És rengeteg dolog van így túlárazva, ragasztók, cementek, ytong tégla, festékek, stb stb...

2019. aug. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden ment, csak a kád maradt. Kb. 6 négyzet és 200 ezer forintból megúsztuk.
2019. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fertőzésből hirtelen (3-4 hét) kialakult csontkárosodás miatt azonnali műtét kellet, ezért zuhanyzó - a fürdőszobát szétverték, a (szintúgy) 6 nm került 1,2 millába.
2021. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát azt jól túltoltad akkor.
2021. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!