Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Pala bevizsgálása hogy tartalm...

Pala bevizsgálása hogy tartalmaz e azbesztet?

Figyelt kérdés

Úgy tudom van ilyen, de hogy kereshetnék rá? Faces felújítók csoportjában olvastam de már nem találom.

Mivel nem minden pala tartalmazza így ha nem túl drága megnézetném. Helyileg Zala megye.

Köszönöm előre is :)


2019. aug. 5. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Képet tennél fel?
2019. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges szinte mindbe van, mert nem szokták a palát palára cserélni felujításkor. Kb 10-15 éve cserélt dbok valószínűleg már mentesek, de nem biztos mert sok embernek maradt még régről
2019. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A háztetőként használt lapos szögletes pala úgy tudtam, hogy alapból van 14% azbeszttartalma! :/
2019. aug. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. aug. 6. 08:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az orosz iparnak köszönhetően nálunk olyan nagy népszerűségnek örvendő sík illetve hullámpala mind tartalmaz azbesztet mivel 2005 előttről származnak.

2005 óta nem gyártanak már azbeszt tartalmú termékeket, szóval ha keresgélni akarsz palát akkor 2005 utánit nézegess.

2019. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!