Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Felújítás

A kérdés

Bőr garnítúra miért ragad?

Ahol nincs takarva és a bőrünkkel érintkezik ott egy idő múlva ragad. A festék is kopik róla. Ápolóval rendszeresen gondoztuk, de nem ismerjük a bőr lelkét.

Keress kérdéseket hasonló témában: bőrgarnitúra

aug. 13. 15:18  Privát üzenet  

A válasz
Mert a bőr kezelve van, a felületén sellak réteg található. Az emberi bőr faggyút termel, ami lassan keveredik a sellakkal, egymásba oldódnak. A bőrbútorokra felöltözve kell beleülni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 13. 15:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Most, hogy tudom az okát erre majd figyelünk. A ragadósság nem múlik, pedig több napja nem használjuk. Van esetleg javaslata hogyan lehetne újra használni ?

# 2/2Időpont aug. 14. 10:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Étkező garnitúrát át lehet festeni?
Tapéta a falra jól ragad, de az átfedéseknél felválik. Miért?
Miért jön le a régi festék amikor felviszem rá az ujat? Rá ragad a tedihengerre.
Miért nem ragad fel a mennyezeti burkolóra illetve a falra, a takaró díszléc? Próbáltunk többféle ragasztót de mindig ugyanaz az eredmény. Gyakorlott/tapasztalt "barkácsmesterek" tanácsait várom.
Az ajtólapot lekentem lenolajjal majd 2 nap múlva vékony lazúrral. Ennek már 2 hónapja de még a szagát is lehet érezni na meg persze ragad is. Mit csináltam rosszul és hogyan korrigáljam a hibát?
Nappaliban fekete bútorokhoz milyen falszín illik?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Felújítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!