Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Autós glettet lehet használni...

Autós glettet lehet használni fa ajtóhoz?

Figyelt kérdés

2019. aug. 18. 14:47
 1/2 mindentudó99 ***** válasza:
Sőt nekem egy asztalos direkt ajánlotta hogy sokkal jobb mint a fagitt. Mert hogy a fagittel előbb előfordul hogy kipottyan a helyéről. Ezért azt vettem egész kis kiszerelést. Sok éve bírja az ablak javítás.
2019. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, sot en jobban is szeretem foleg ha csak 1-2 javitas van mert gyorsan megkot es lehet csiszolni.

Nagyon kemenyre kikot es nehez csiszolni szoval szepen kell eldolgozni.

Hagyomanyos fatapasz pedig sokaig tart mire megkot es csiszolhato lesz. Viszont ha a sajatodat csinalod otthon es nincs tapasztalatod akkor jobb ha inkabb maradsz a fatapasznal (nem tudom mar hogy mondjak pontosan magyarul) es reggel lejavitod, par ora mulva pedig csiszolod, addig csinalsz mast otthon.

Ha ebbol elsz es masnak csinalod akkor szamit az ido es nem akar az ember akar csak 1 orat is allni az varni a szaradasra.

2019. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!