Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Palatetőre lécezéssel felrakot...

Palatetőre lécezéssel felrakott fém cserepeslemez kinek mibe került? Fizetett munkásokkal, anyag- és munkadíjjal.

Figyelt kérdés

2019. okt. 1. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Közvetlenül a gyártótól vásároltam a cserepes lemezt, 900 Ft/m2 áron.

Az amúgy hibátlan léc bontásból származott, így ingyen volt.

A cserepes lemezt meg teljesen egyedül felrakosgattam kb, 2 hét alatt.

(Ha lett volna segítség, jóval hamarabb kész lett volna.)

A hozzávaló szín azonos csavarok kerültek még pár ezer Ft-ba.


Tehát nekem ennyibe került, mert nem adok pénzt olyan munkáért amit könnyűszerrel el tud végezni.

2019. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...az ember.
2019. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kérlek, annak válaszolj, akinek a kérdéséhez illik a válaszod. Direkt kiírtam, hogy fizetett munkásokkal, már a második kérdésre adsz használhatatlan választ. Nagyon ügyes vagy, hogy felraktad egyedül a lemezt, de NEM ez volt a kérdés, hanem a munkadíj.
2019. okt. 6. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem volt használhatatlan, mert ezt mások is olvassák és ők 100%-ra értékelték. Ráadásul több privát megkeresés is érkezett beszerzést illetően, akiknek igyekeztem is segíteni.


Amennyiben neked nem tetszik a válaszom, akkor hagyd figyelmen kívül és olvasgassad a többi választ. Remélem, hogy azok már megfelelnek neked.


Ja, hogy senki más nem válaszolt csak én??

De ciki.

2019. okt. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!