Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Barna falhoz megy a szürke?

Barna falhoz megy a szürke?

Figyelt kérdés
Barna a szoba 3 fala a negyedik falat ilyen szürkés barnára szeretném a meglevő falak világos barnák, hogy mutatna?
2019. okt. 12. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:

"Barna falhoz megy a szürke?"

Szerintem neked kell odavinni!


[link]


Szerintem, ha ízléses akkor igen, passzol!

2019. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sötétkék menne hozzá? Platinum kék pázsitviola a kék szín amit néztem
2019. okt. 12. 12:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"Platinum kék pázsitviola" - férfiként ezt nem tudom értelmezni. :D Van világoskék, kék, meg sötétkék. :D
2019. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem keverném kékkel.
2019. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kék biztos nem megy hozzá... barnához inkább a meleg színek mennek, mályva, sárga, narancs, és még a fehér(es) árnyalatok.
2019. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sötétkék a pázsit Viola a fantázia neve, nézegettem és Ács sötétkék megy a barnahoz elvileg. De, ha rá néznétek a neten a festékre úgy könnyebb 😊
2019. okt. 12. 13:33
 7/10 A kérdező kommentje:
Az "Ács" szó véletlen a szövegjavító irta oda
2019. okt. 12. 13:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a sötétkék megy, bár a barnát is látni kellene, meg a többi bútort, textilt, padlót. De ötletként fényképezd le a szobát, aztán fesd át csak nagyjából valami rajzprogrammal. :)

Pár barna-kék ihletadó kombináció:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szürkéhez kivétel nélkül bármilyen szín passzol, de amúgy is Neked kell eldönteni, hogy milyen legyen, elvégre a Te szobádról van szó, lényeg hogy Neked mennyire tetszik, nem másnak!

Kékből pedig ha sötétkék, akkor miért nem eleve azt írod? Fantázianévből mégis hogyan következtessünk, ha nincs róla kép, és azt sem tudjuk, hogy hol és melyiket nézted?

2019. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tökéletes együtt. Nekünk RAL8019 (szürkésbarna) a tető. ehhez most rendeltük meg a sötétszürke nyílászárókat, a fal világos barna, krémszínű lesz, a kerítés grafitszürke
2019. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!