Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Narancs árnyalatú/színű...

Narancs árnyalatú/színű bútorokhoz milyen színű fal illik?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Fehér, fekete, kakaóbarna.
2019. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még hozzáraknám a tojáshéj színt. Vagy nagyon halvány sárga. Az szerintem jól mutatna, jó kis meleg hangulatot varázsolnának ezek a színek mondjuk egy nappalinak vagy konyhának.
2019. okt. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is inkább tojáshéj, mogyoróhéj, ill. itt-ott kevés csokibarna kispárna, hasonló .
2019. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. okt. 27. 16:06
 5/6 anonim válasza:
Ha nem ódzkodsz a sötétebb színektől,akkor sötétzölddel is jól mutat sztem.
2019. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Fehér, szürke, beige, mogyoró

Semmiképp sem választanék vele nagyon kontrasztos vagy más élénk színt. Nyilván attól is függ, hova kerül. Jól mutat sötét színekkel, de az inkább kávézóba/bárba való mint otthonba. Én szürkés árnyalatot választanék, szerintem az sárgákkal kimondottan jól mutat. Viszont inkább guglizz egy kicsit és úgy válaszd ki, mi tetszik, ne az itteni véleményekre hagyatkozz, mert már bocsánat, de az emberek többségének borzasztó ízlése van.

Jöhetnek azzal, hogy mindenkinek más tetszik, de elég felugrani az ingatlan.com-on, mit is takar az. Nincs ebben szégyellnivaló, az enteriőrtervezés is egy szakma.

2019. nov. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!