Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tudtok valahol valós műanyag...

Tudtok valahol valós műanyag ablak akcióról? Eddig bárhonnan kértem ajánlatot, elenyésző a különbség.

Figyelt kérdés
Tehát mindenhol normál árat kapok. Nem hiszem el, hogy nem létezik ilyen akció.:(
2019. okt. 31. 12:50
 1/4 bamboochatheone ***** válasza:
Te eddig hol éltél? Az akció úgy működik hogy áruljuk X áron viszont föléírjuk hogy mennyi lehetne(X+30%) és lehúzzuk majd azt mondjuk hogy az X ár az akciós. Minimális különbségek lesznek a boltok között.
2019. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aranyablakot nézted?
2019. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2: Igen már onnan is van árajánlatom. Elvileg árgaranciájuk is van,de most éppen nem az az ablak érdekel, amiről készítették az ajánlatot. Meg hát kíváncsi lennék, hogy ez valóban így lenne-e? Hogyha valahol jobb árat tudok, akkor alá mennének!?
2019. nov. 2. 07:50
 4/4 A kérdező kommentje:

1: Nekem eddig azért sikerült már valós akciókat is kifogni. Viszont ezzel kapcsolatban is van sztorim amit írsz!:) Nem tudom ki az aki ennek bedől ha van egy minimális ár ismerete is.


Jelenleg arra jöttem rá, hogy raktárokból tudom kedvezőbben megvásárolni az ablakokat. Nyilván ott nem kell megfizetni mindenféle egyéb költséget is, mint pl.rendelkezésre álló szakember kínálat...stb.

2019. nov. 2. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!