Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az emberek szoktak még festetn...

Az emberek szoktak még festetni mielőtt beköltöznek a megvásárolt házba?

Figyelt kérdés

Néhány évvel ez előtt mikor festőként dolgoztam Magyarországon akkor többször festettünk olyanoknál akik vettek egy házat és kifestetnék mielőtt beköltöznek. Volt olyan eset is amikor a falak szinte tökéletesek voltak és ugyan azzal a szinnel de akkor is le lett festve.


Nem tudom ki hogy van vele, én ha házat fogok venni akkor biztos átfestem beköltözés előtt.

Itt ahol élek külföldön az emberek nem festik ki a házat vásárlás után, csak ha nagyon muszáj. A legtöbb ember megpróbálja úgy eladni hogy kipofozza egy kicsit de nem fest ki mindent csak ami fontos hogy a ház jól nézzen ki, mivel mindenki olyan házat akar amibe csak be kell már költözni, senki sem akar festetni, pénzt költeni a házra.


2019. nov. 3. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mást nem is ,1 fertőtlenitő meszelést fontos csinálni .
2019. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Festés nélkül nem költöznék be. Más meg igen.
2019. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már laktak ott előttem, akkor festetnék.
2019. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Külföldön mások a szokások. Írországban élek, itt a városi házak/lakások kb egy kaptafára készültek, a környéket jobban megnézi az ember mint magát az ingatlant. Eladás előtt ki is pofozzák a magasabb ár reményében, tehát festés, szőnyeg, dekor stb. Nem mindig üres házat adnak el mint Mo-on.

Ha frissen volna festve én se állnék neki megint. Mo-on alap h kifestek beköltözés után.

2019. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen festenék, illetve festettünk is, de van olyan, aki nem. Ismerőseink között is van olyan, aki úgy költözött be, hogy minek, csak egy éve meszelt az előző tulajdonos és ők elvannak a színekkel is.
2019. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Itt nalunk csak kijavitjak a falat eladas elott ahol koszos, le van verve,stb.

Nem is az egesz falat hanem csak foltokban festenek.

Van olyan haz ami nem putris de 20 eve, miota felepult nem volt atfestve.

2019. nov. 4. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!