Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen árban van manapság a...

Milyen árban van manapság a gáz bekötés?

Figyelt kérdés

kb 120 méter csövet kellene leásni a földbe. Úgy tudom, ha én ásatom ki akkor jóval olcsóbb. Na erre van ajánlatom :2x12000 ft kiszállás és 8000/óra. Szerintem max 15 óra alatt kiássa és vissza tameti két részletben. A multkor 25 métert ásott ki kb 1 méter mélyen kb 1 óra alatt.

Szerintem a földmunka költsége max 150000 FT bruttó az ismerős gépesemmel.



2019. nov. 11. 16:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Főleg e-on terület érdekelne, Győr melletti településről van szó.
2019. nov. 11. 16:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Gerinc vezetéktől a telekhatáron belülig,ahol majd a gázóra is lesz, a szolgáltató végzi el a munkát.Ebbe nem tudsz besegiteni .Aztán innét már áshatod.DE nem biztos hogy jól jársz,mert a szerelő a cső lefektetésnél úgy is beleszámitja
2019. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nalam a helyi markolós 30 métert hasraütesre 40.000ert asott ki, a helyi gázos szaki pedig anyagár + 25% munkadíjat kért... De mifelenk a többseg hülye fogalmuk sincs, mi pénzeket elkérhetnének...

Ez 3 éve volt.

2019. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!