Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hangszigeteléssel javítható?

Hangszigeteléssel javítható?

Figyelt kérdés
Májusban költöztem ebbe a lakásba (tégla lakás). Eleinte alig hallottam valamit, aztán kiderult, hogy a felső szomszéd 3 hetente összebalhezik a párjával, aminek hajnalig tartó öblös üvöltés a vége. Fűtésszezon bekoszontevel a fürdőszobában nagyon, folyosón és nappaliban kevésbé, de hallom a felső szomszéd fűtőrendszerenek bugasat (szerencsere kB fel óra amíg nagyon hangos a többi bekapcsolas halkabb és elviselhetobb). Illetve egy garázs mellett lakunk, ahol néha valaki járatja a motort, ami nagyon erős bugassal jár. Jelenthet megoldást, valamilyen hangszigetelés ezekre a zajokra? Van valami tippetek? Tudom, hogy 100%San nem lehet Megszüntetni, de ha már tompítana az sokat segítene az idegrendszeremen.
2019. nov. 21. 22:43
 1/2 anonim válasza:
38%
Nyilván javítható, szerinted mire való a hangszigetelés mégis?
2019. nov. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Talán a garázs felőli oldal az egyszerűbb. Bizonyára kicsik a szobák, ezért jobb lenne, ha a garázs tulajdonosa tudna 10-15 cm -t engedni, hogy a garázs fala lenne leszigetelve. Az anyagot kiválaszthatod szaküzletben.

A felső szomszéd zaja... (látni kellene a lakást, de nehéz dió).

2019. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!