Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha világos sárga falfestéket...

Ha világos sárga falfestéket szeretnék milyet és hol érdemes venni?

Figyelt kérdés
Láttam vödörben zacskóba csomagolt festéket (Tescoba, Obiban), ha ezeket kibontom, meddig lehet használni?
2019. nov. 23. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A felbontott festék általában néhány hónapon belül tönkremegy. Ilyen saját márkás gagyikat ne vegyél, nagyon hamar kifakulnak, gyakran 4-5 réteg kell, hogy fedjenek. Festékboltban nézz körül, kérj tanácsot. Az se mindegy, mi van most a falon (mész, szilikát, diszperzit, stb.).
2019. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi


Akkor letettem a Tescosrol

2019. nov. 23. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél fehér Hérát és sárga színező pasztát hozzá. Csak ne úgy keverd, hogy direktbe belenyomod a tubus tatalmát. Vegyél ki egy kis adag fehéret, ahhoz adj a színezőből. Innentől lehet a kikevertet apránként hozzáadni a vödör fehérhez, amíg el nem éred a kívánt ármyalatot.
2019. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Polifarbe platinum festékeket ajánlom nekem nagyon bevált. Sok szép színben kapható, fehér festékkel keverve pedig tovább világosítható. Érdemes egy festékboltba bemenni ott tudnak segíteni és több márka színkártyáit végig tudod nézni, hogy megtalád a megfelelő árnyalatot. Sok sikert a választáshoz! :)
2019. nov. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. nov. 24. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!