Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Miért nem lehet begyujtani a...

Kkovax38 kérdése:

Miért nem lehet begyujtani a HÉRA 3 égőfejet a cserépkályhába?

Figyelt kérdés

A FÉG gyártmányú Héra 3 égőfej nagyon rég óta folyamatosan kiválóan működött. November 1-én azonnal begyulladt és tökéletesen működött most hajnal 1 óráig. Azóta nem hajlandó a nagy égő 1-es és 2-es fokozat beindulni. A gyujtóláng a felengedéskor elalszik. A gyujtólángnál lehet gázszagot érezni, de a többi fokozatnál nem. Elképzelhető hogy a szabályozónál valami esetleg egy bimetál, elzárhatja a gáz útját?


Ha olyan gázszerelőt ismertek, aki foglalkozik a Héra 3 szerelésével, felújításával. A lakásban mindketten nyugdíjasok vagyunk, párom 73 éves mozgásképtelen, én meg 82 éves vagyok. Szívességeteket előre köszönöm.



#gyújtóláng #bimetál #FÉG gázkészülék #Héra 3 égőfej #fokozatoknál gázszag nem érezhető.
2019. nov. 24. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan gázszerelőt, aki meg tudja csinálni - de nem írtad, hogy hol laktok: pl. ha Debrecenben, akkor nem vagytok kisegítve azzal, hogy én pl. egy pestit ismerek.
2019. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Valószinű a gyújtóláng lángmegtartó termoeleme hibásodott meg .Ez az égőfej ugyan az,mint az F8 as konvektoré .

Ehhez minden gázkészülék szerelő ért .

Amig nyomva van,addig jön a gáz is,még égne is,ha meg gyújtanák .Itt kellene égni a nagy láng begyújtójának is ,de ez esetben az sem tud .

2019. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ehhez minden gázkészülék szerelő ért ."


Óóóó, 2-es, bárcsak így lenne!!! Tudod, hány gázost hívtam végig, de mikor meghallották, hogy Hérá-ról van szó, akkor azonnal mondták, hogy bocs, de azt nem vállalnak :-( (1-es vagyok)

2019. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor nem tudom hol tanulták a szakmát .

Én csak pár órát dolgoztam 1 öreg szakival,sokat tanultam tőle,mindent elmagyarázott.A múltban nekünk is volt 2 Héra égőnk,használatban. Az egyik ,ma is megvan .

2019. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az "öreg szakik" még értenek hozzá, hozzám is olyan jött :-)
2019. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!