Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Injektálással való utólagos...

Injektálással való utólagos vízszigetelés? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyibe került?
2019. nov. 26. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyilván a legjobb megoldás és a legolcsóbb is, de így is 40-60 ezer ft/m
2019. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én magam csináltam, nem egy nagy durranás, csak unalmas.

A vízüveg ára volt csak a költségem.

2019. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mindentudó99 ***** válasza:
Nem minden falba alkalmazható. Drága és ilyen 10 év garanciát adnak ami egy ház életében kb nulla. De ez csak vélemény nem tapasztalat. Nekem ez a rövid garanciaidő nem tetszik.
2019. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

"Nem minden falba alkalmazható. Drága és ilyen 10 év garanciát adnak ami egy ház életében kb nulla."


Légyszíves, ha nem értesz hozzá akkor irkálj baromságokat. Jelenleg nincs olyan faltípus amit nem lehet vegyileg injektálni. Annyi a különbség hogy egy lyukacsos N+F falazóelemnél kétkomponensű tömítés szükséges, ami persze drágább mint egy tömör tégla. Ráadásul nem 10 évet hanem 30-50 vagy örökélet garanciát adnak.

2019. nov. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 mindentudó99 ***** válasza:
Vizes omladozó vájognál is jó?
2019. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mindentudó99 ***** válasza:
Ugyan ilyen vertfalnál?
2019. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 mindentudó99 ***** válasza:
Na mindegy valahol úgy olvastam ezekhez nem jó. Egyébkèn egy rövid teglaszakaszta kerdeztem rávregebben es tíz év garanciáz vàllaltak volna. Az semmi. Inkáb kibontottam aláfalaztam szigeteltem
2019. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A szomszédomnak sok pénzért injektálták és pont ugyanolyan vizes maradt utána is.

Nálam végig kátránypapír lett duplán betéve a legalsó föld feletti fugába, és tökéletes lett.

Ráadásul fillérekből és házilag -szinte- bárki meg tudja csinálni.

2019. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kb 30 éve csinálta 1 ezzel foglalkozó iparos.Akkor is drága volt,így csak 1 szoba falaira tellett.Azóta is jó.

A fal aljáról a vakolatot kb 60 cm sávban le kellett verni .

Ahogy a fal kiszáradt,az új vakolat nem akart megtapadni a falon .

2019. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Holnap jönnek csinálni a házunkat. Nagyon remélem, hogy megoldja a vizesedést.
2019. nov. 27. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!