Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Akinek van kombi redőnye...

Akinek van kombi redőnye beépített rolós szunyoghálóval elégedett vele teljesen?

Figyelt kérdés
Szép áron lecseréltettem a régi két műanyag redőnyömet egy kombi alu redőnyre a szunyogháló miatt főleg és már kétszer is láttam az ablak és a háló között legyet. Hogy lehet ez? Ha felül a toknál bemennek vagy fogalmam sincs hol akkor nem értem miért csináltatnak egy csomó helyen ilyet. Ha ezt tudtam volna akkor inkább a fixet választom ott ilyen probléma nem lett volna
2019. nov. 30. 23:25
 1/7 A kérdező kommentje:

Amúgy így utólag gondolom elég nagy munka lenne a szunyoghálót kiszerelni belőle hogk y aztán fix legyen inkább.

És megint nagyon örülök hogy a családban két helyen is van ilyen és egy szóval se mondták hogy ilyet ne.

KOmolyan mondom nem értem az embereket.

2019. nov. 30. 23:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem az ilyen embereket, akik egy csomó pénzt adnak ki egy kókler munkáért,

azután azt hiszik, hogy mindenkinél ugyanilyen szarul lett megcsinálva.

2019. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így utólag utána olvastam és képzeld írják hogy igen nem nyújt 100 %-os védelmet. Akikkel csinaltattam szerintem ők jól megcsinálták. Egyszerűen csak a rendszer rossz.
2019. nov. 30. 23:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam pont ilyenek van és mivel magamnak csináltam ezért teljes körű a védelem.

Mondjuk én nem is engedek be "szakembert" a házamba, hogy azután mindent tönkre tegyenek a hozzánemértésükkel.

2019. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azta! Ezek szerint meg lehet jól csinálni? Mert ugye ha le van engedve a háló akkor gondolom ott van a tokban már rés és simán bejön rajta a légy. Nem értem ők miért nem csinálják meg tök zartra a rendszert. Így mi értelme akkor az egésznek. Amúgy pont ma kérdeztem rá sógoromra és igen mondta hogy neki is betevednek rajta a legyek! Tiszta mérgesítő az egész. Fent van kompletten a jól kinéző redőny a szunyoghàlóval de a fene megette.
2019. dec. 1. 23:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó, azért egy-egy légybe remélhetőleg nem kell belehalni. :)

Én azt mondom, ha a 100-ból csak kettő téved be, akkor már megérte. Egyébként a toknál mindenkinél van gyárilag rés ott, ahol a sín még nem kezdődik. Én beszoktam fújni nyáron Biokillel pár hetente körbe a keretet és fent a toknál a hálót is végig, így ami ott betévedne is elég gyorsan megdöglik. Vannak ennél nagyobb problémák az életben, egyébként simán mászkálunk felkapcsolt lámpánál nyitott ablakkal nyáron a lakásban Duna parton (vagyis sok a szúnyog) és jah... nem 100%-os, de azt az 1-2 betévedő szúnyogot kibírjuk, ha az 1000 másikat kint tartja. :)

Megjegyzem nálunk az ablakos mondta, hogy mást nem is lehetne beépíteni, egyszerűen nincs hely a fix hálóknak.

2019. dec. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyanítható, hogy "a kényelmesebb szerelés okán" csak letudni akarták a dolgot és felvenni gyorsan a munkadíjat.

Mi a rengeteg büdös poloska bejutását szerettük volna megakadályozni első sorban. Ezért is figyeltem oda a beszerelésnél, hogy mindenképpen zárt legyen, mert ezek a legkisebb résen is bemásznak.

Most már két éve, hogy szúnyog, légy, pók és poloska mentes a cs.házunk.

2019. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!