Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A fürdőszobai csőradiátor...

A fürdőszobai csőradiátor alja meleg, teteje hideg kb a felétől. Próbáltam légteleníteni a tetején a csavarral, de se levegő, se viz semmi nem jött, mi a teendő?

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 10:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A leeresztő ág az a feltöltő ág is egyben! Rákötöd a vizet, megnyitod a légtelenítőt és rányitod a vizet amíg nem jön rajta.
2019. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Semmi olyan csapot nem talalok ami arra utalna hogy azon kellene utántölteni. Biztos a kazán környékén van?
2019. dec. 3. 14:12
 13/19 A kérdező kommentje:
De ha adsz egy email címet, küldök képeket...
2019. dec. 3. 14:19
 14/19 anonim ***** válasza:

Milyen kazán ?

Hajolj alá egy lámpával,vagy telóval,hogy láss! Teljesen fent keresd a kazán aljánál,ahol a csövek csatlakoznak

Keress egy olyan gombot,ami kicsivel nagyobb,mint egy üdítős kupak.

Na az a feltöltője!

Ezek úgy vannak megcsinálva,hogy többet,-tehát akár egy~másfelet is kell tekerni,mire megy a víz! Figyeld a mutatót,másfélig felnyomhatod!

Utána,ha elzártad,-na akkor nyisd ki egy csavarhúzóval a törülköző szárító tetején a légtelenítőt,de csak óvatosan,tarts oda a pici lyuk elé egy szivacsot!

Addig tartsd nyitva,míg csak folyamat víz nem jön.

Ha nagyon sokat kiengedtél,ismét fel kell töltened!

Az órákon van egy "tól~~ig" jel,közte legyen,de valóban 1,2 körülre szokás,-bár típusfüggő.

2019. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Na talaltam egy fekete tekerő gombot, az aljaban. Az lehet, tuti?
2019. dec. 3. 15:46
 16/19 A kérdező kommentje:
Rányitottam, mintha növekedne a nyomás
2019. dec. 3. 15:48
 17/19 anonim ***** válasza:
Na? Mi lett?
2019. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Megoldottam, ranyitottam, felnyomtam 1 bar ra, aztan legtelenitettem a radiatort, majd visszaesett a nyomas, de 1ig felnyomtam. Es most jo meleg... Köszönöm szépen a segítséget!!!!!
2019. dec. 3. 18:38
 19/19 anonim ***** válasza:

Örülök!

Üdv!

2019. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!