Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan lehetne ezt megoldani?...

Hogyan lehetne ezt megoldani? Valakinél volt már hasonló? (fűtés)

Figyelt kérdés
A saját szobám radiátora halk, meg semmi baja nincsen, de amikor a másik szobában bekapcsolják a kályhát, amivel össze van kötve, el kezd erősen zúgni. Eléggé idegesít, főleg így vizsgaidőszak alatt is. Lehet, hogy ha a két rendszer külön ágról működne, akkor nem lenne ez a baj, vagy csak át kéne mosni a rendszert?

2019. dec. 24. 17:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát a cirkó is egy kicsit hangos a fürdőben, de engem az idegesít, hogy a szobámban zúg, amikor összefolyik a két cső, de ez csak akkor van,a mikor ők bekapcsolják, ha nincsen bekapcsolva semmi nem hallatszik, mert gondolom azért, mert akkor nem áramlik össze a kivezetésnél, s csak az enyém megy vissza. Lehet ki kéne tisztitani, de a szüleimet sajnos nem nagyon érdekli/érti, én meg megőrülök tőle. Ha van még valami hasznos ötlet, szívesen várom! Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. dec. 25. 00:28
 12/14 mindentudó99 ***** válasza:
Mi az hogy ha ők bekapcsoljàk? Mit? Azt mondtad hozzád megy először a kazánból. Akkor ők mit kapcsolnak be. De lehet csak én nem értem
2019. dec. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ha ők bekapcsolják a radiátorukat, akkor zúg erősen, pedig igen először az enyémbe megy a víz.
2019. dec. 25. 08:14
 14/14 A kérdező kommentje:
amikor a termosztátot eltekerik
2019. dec. 25. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!