Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Melyik volt a legkáprázatosabb...

Melyik volt a legkáprázatosabb, legszebb, legfényesebb laminált padló, melyet láttál? Mutass róla képet (például egy webáruház oldalán)! Van olyan, mely nem kopog?

Figyelt kérdés

2020. jan. 4. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Fényes a parketta legyen a lakktól, a laminált padló inkább úgy jó, ha matt, látszik az erezet és a deszkaminták (lécminták), tehát minél valódibb fának néz ki, kárpótlásul azért, amiért csak farostlemezből van!

Ez mindenki egyéni ízlése, hogy milyen színűt akar, én a világos vagy max. a közepesebb árnyalatok felé hajlok. Linkelni sajnos nem tudok, de ami a legjobban tetszik: "Rusztikus Bükk" laminált padló a pannon-parkett.hu oldalán. Ha lenne saját házam, abban bármikor el tudnám képzelni a nappaliba és a hálószobákba, csak persze nem ennyiért, 6590 Ft/m2 iszonyú drága, de valahol máshol láttam már 3200 Ft/m2-ért is, na az reális ár érte!

2020. jan. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem szeretem a parkettat.en parketta mintas jarolapot rakattam,szobakba is.

60x15 centis,gyonyoru mintaval.anyagaban szinezett gress lap.messze nem olyan serulenyeken mint a parketta,es nem is kopog.

2020. jan. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem oltári hideg az a lábnak? Szerintem olyan fagyasztó élmény lehet, mint a márvány, vagy, mint az agglomerát.
2020. jan. 6. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Itt válogass:

[link]

2020. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek irtó szépnek tűnnek!
2020. jan. 9. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!