Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Igenis gáztűzhelyet mennyire...

Igenis gáztűzhelyet mennyire kell elhúzni a faltól, hogy ellenőrizni lehessen, hogy szabályosan van-e bekötve és ha nem, akkor szabályosan kössék be?

Figyelt kérdés

Ilyen:

[link]

Elég kevés hely van, kérdéses, hogy ki lehet-e moccantani a jelenlegi helyéről annyira, hogy mögé lehessen férni a szereléshez... Valószínűleg szükség lesz erre, vagy a helyén maradhat? Kb. 40-50 centire el lehet húzni a faltól gond nélkül, valamennyire be lehet hajolni mögé fölülről, de a sarokban van, és közvetlenül mellette a beépített konyhapult. A szemközti falon levő bútor miatt viszont nem biztos, hogy ki lehetne forgatni a sarokból... Be fogják tudni kötni így szabályosan (ha most nem szabályos - nem tudom), vagy le kell bontani a szemközti falról a bútort, hogy kitáncolhasson a sarokból a tűzhely?



2020. febr. 2. 09:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Igenis = Ignis
2020. febr. 2. 09:25
 2/6 anonim ***** válasza:
A golyóscsapnál lecsavarozod a bekötő cső hollandiját, és máris el lehet húzni a tűzhelyet.
2020. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy látom sárga bordás csővel van bekötve, ami szabályos.

40-50cm kihúzott állapot, ad annyi, helyet, hogy bontható a gázcsatlakozás szerszámmal.

A többi, hogy megteszi, jó e neki az a gázszerelőttől függ. Nekem félig betolt állapotba kötötték be, noha volt hely kihúzni.

2020. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szabályos bekötés, gázos golyóscsap, flexibilis gázcsővel bekötve.
2020. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"A golyóscsapnál lecsavarozod a bekötő cső hollandiját, és máris el lehet húzni a tűzhelyet."

Ha van hely, ahová elhúzzad... De itt nem olyan nagyon van...

2020. febr. 2. 18:34
 6/6 A kérdező kommentje:

"Úgy látom sárga bordás csővel van bekötve, ami szabályos."

De ez nem az én tűzhelyem. Csak az enyém is ez a típus.


"40-50cm kihúzott állapot, ad annyi, helyet, hogy bontható a gázcsatlakozás szerszámmal.

A többi, hogy megteszi, jó e neki az a gázszerelőttől függ. Nekem félig betolt állapotba kötötték be, noha volt hely kihúzni."

Ez azért bíztató, köszi!

2020. febr. 2. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!