Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogy tüntessem el a penészfolt...

Hogy tüntessem el a penészfoltokat a fűrészporos tapétáról?

Figyelt kérdés

Nem végleges, hosszú távú és nem "egészséges" megoldásról kérek tanácsot, hanem csak egy gyors megoldást arra, hogy a penész az elkövetkező napokban ne legyen látható a tapétán.

Az nem baj, hogy a "lemosás" nyomai láthatók lesznek a tapétán és a szín kifakul, csak ne látszódjon a jelenleg barna és helyenként szürke penész.



2020. febr. 2. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Legelőször is fújd le penészirtó szerrel! hiába fested le a penészt, a spórák ugyanúgy mérgeznek téged!


VAgy épp eladod a lakást, és át akarod verni a potenciális vevőket?

2020. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ilyen rosszindulatú megjegyzésekből, feltételezésekből nem kérek!


Nagyon okos tanács: fújjam be penészirtó szerrel.


A hozzáértő emberektől kérdezném, melyikkel? Mert, tapétáról van szó!

2020. febr. 2. 17:56
 3/13 A kérdező kommentje:

És, még valami: nem írtam, hogy lefesteném, ezért nem kérek az első hozzászólótól tanácsot, hogy ne fessem le.


És, nem adom el a lakást, nem verek át senkit, de azt, hogy miért ne legyen látható a penész a következő napokban, azt nem szeretném magyarázni.

2020. febr. 2. 17:59
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

a google azonnal kidobja, milyen penészirtó jó falra.


Pl. ultra savo

2020. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, azt olvastam és rossz véleményt is róla, hogy nem tüntette el a penészt.

Ezért kérdeztem itt, hogy mit használjak, mert reméltem, hogy valaki saját tapasztalata alapján tud adni tanácsot.

2020. febr. 2. 18:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Sima hypót hígíts fel 1/3 arányban vízzel és egy szórófej segítségével fújd a falra, vagy ha nincs szórófejed, akkor egy rongy segítségével ütögesd a falra (ne töröld). Sima festett falon működik, szerintem tapétán is fog, ha nem baj hogy kifakulhat esetleg.
2020. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem baj, hogy kifakulhat a szín.
2020. febr. 2. 19:10
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerezz be klórmeszet és kenyérbéllel gyúrd össze (gumikesztyű !!)tapétatisztító gyurmává és azzal próbáld leradírozni ill. görgető mozdulattal átmenni rajta.
2020. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem eltüntette a savo a penész foltokat a fűrészporos tapétáról
2020. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A savo és a szavo ugyanaz?
2020. febr. 2. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!