Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Áthidaló átépítése, hogyan?...

Áthidaló átépítése, hogyan? Ajtó megemelés?

Figyelt kérdés
Adott egy porothon téglás főfal a bejárati ajtó felett 2db beton áthidalóval. Kívűl szigetelés és nemesvakolat. Szeretnénk megemelni a benit szintet 5-10cm-rel de nem szeretnénk a külső szigetelést megbontani. Kérdés az, hogy a belső beton áthidalót feljebb lehetne rakni? Vagy csak a kettőt együtt lehet?

2020. febr. 5. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig a szigetelés megbontása jóval egyszerűbb mint az áthidaló feljebb helyezése.

Mi értelme lenne úgy hagyni, belelógna a szigetelés az ajtó tetejébe?

2020. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mindentudó99 ***** válasza:
Ezt így én se értem. Az ajtónak útba lenne a szigetelés
2020. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Az áthidalót minden féle képpen feljebb kell rakni. Csak ugy szeretném, hogy a 2db áthidalóból csak az egyiket emelem meg. Az ajtónak nagy a tokja ezért ha megemelem akkor is kinyílik. A kérdés az áthidaló. Persze majd egyeztetek egy szakemberrel, csak jó lenne előre tudni, hogy mindkettő áthidalót megkell-e emelni vagy csak az egyiket.
2020. febr. 7. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!