Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen színek illenek ehhez a...

Milyen színek illenek ehhez a bútorhoz?

Figyelt kérdés

[link]


Nem pontosan ez a bútor, de ilyen színekből áll, amit kinéztem a nappaliba.


Még teljesen csupasz a nappali, semmi nincs még kitalálva vagy megrendelve, csak a bútort néztem ki.


Szeretném klassz színekkel összehangolni a szobát, de nem értek hozzá és fantáziám sincs túl sok :D


Kanapé, szőnyeg, padló, függöny, falszín, mindent ki kell még választani :)


köszi a segítséget!


2020. febr. 15. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Fehér, valami hasonló bézs világosabb vagy sötétebb árnyalata, mint a bútor színe, szürkék-barnák, vagy kék, zöld, türkiz, lilák, rózsaszínek inkább visszafogott (akár világos, akár sötét) verziói. Viszont a sárgát, narancsot, barackot, sötétkéket, pinket, pirosat/bordót kizárnám, de ízlések és pofonok. (Nekem bevallom, az ilyen két színből álló laminált elemes bútorcsaládok sem annyira tetszenek.) De vegyél elő valami paintet vagy photoshopot, aztán próbálgasd akár ezen a képen. Festékgyártók honlapján találsz is olykor programot, de minimum valami színmintát. (Bár a képernyő fényszínei mást mutatnak, mint egy festékszín, de legalább ötleted lesz.) Festékboltokból kaucióért kölcsönözni is lehet színskálát, amit az otthoni világításban nézegethetsz.

Én speciel fehér-párti vagyok, az egyszerűen változtatható, ha az ember lecseréli textileket, képeket... és mindenhez megy, tisztábbnak hat, na meg praktikus ha újra kell festeni vagy csak javítani valamit.

2020. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából bútorból nem színt választottam, hanem kifejezetten azt a bútort az elrendezése miatt és csak ebben a színben van :D


kicsi színmintából én sajnos nem tudom megmondani milyen ha kifestem az egész szobát a legutóbbit is 3x kellett átfesteni 😱


Megnézem hátha találok olyan programot, az jó ötlet, és a szín tippeket is köszi!

2020. febr. 15. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!