Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Újrafugázás -hogyan?

Újrafugázás -hogyan?

Figyelt kérdés

A régi fuga nagyon rossz minőségű, kipereg a lapok közül a falon is és a járólapon is. Körömmel ki lehet kaparni, ráadásul a járólapon csúnyán el is színeződött. Szeretnénk normálisan megcsinálni, házilag ez mennyire nehéz? Leginkább a kikaparás része érdekel, egy minőségi, könnyen kezelhető anyaggal kifugázni már a könnyebb résznek tűnik.

Mivel érdemes nekiállni kikaparni? OBI-ban kapható kézi fugakaparó elég hozzá? Szerencsére kicsi a helyiség.


2020. febr. 17. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
en vennek hozza egy 6-8mm-es vesot
2020. febr. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azzal nem tudom nagyon egyszerűen megkarcolni a lapot? A járólapon még hagyján, mert ott greslap van, azt nem féltem annyira, de a falon szép fényes a csempe.
2020. febr. 17. 01:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Google fugaeltavolito.

Ez egy celszerszam, mellyel konnyen kikaparod. Letezik elektromos kivitelben is.

2020. febr. 17. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, direkt azért kérdeztem, hogy elég-e hozzá egy olyan... Mint írtam fent is.
2020. febr. 17. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég hozzá természetesen, türelem kell még, azt nem kapsz sajnos a boltban
2020. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az nem baj, az van, csak ne karcolódjanak a lapok.
2020. febr. 22. 14:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!