Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Miért van megveszve midenki a...

Miért van megveszve midenki a klímákért?

Figyelt kérdés

tetőtérben, 10. emeleten elhiszem hogy nagyon hasznos.


De egy átlag emeleti lakásnál szerintem tök felesleges, csak megbetegíti az embert. Elgndolkodtató, hogy a klímás szakembereknek otthon miért nincs klímájuk :))



2020. márc. 26. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, mert nem szeretik a meleget. Baratom pl a foldszinti lakasunkban is a ventilatort akarja nyomatni ejjel-nappal nyaron. Szerintem nincs olyan meleg, bar kellemetlen neha ejszaka, de a zugas rosszabb. En a klimamak a melegito funkciojat szeretem, mert tok gyorsan felmelegiti a helyiseget.
2020. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem utolsó sorban fűtéskiegészítésnek is tökéletes panelban... mivel valjuk be, még a panelprogramon átesett felújított panelok sem a melegről híresek...

Egy scop 4+ ertékű klímával pedig fillérekből rá lehet dolgozni a fűtésre...

Megbetegíteni meg nem betegít meg, csak ha nincs tisztán tartva. Ez meg sokminden másról is elmondható...

Gyerekkori haverim pedog klíma szerelő és neki is van klímája... azzal fűti az egész 170m² házát.

2020. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
+ van olyan emeleti lakás is aminek csak dél-dél-kelet tájolású ablakai vannak, na az ilyenekben klíma nélkül nyáron meghülyülsz a melegtől.
2020. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Nekem van, nem betegszem meg tőle, dee zajos, sok aszfaltos helyen lakom. Hidegszerető vagyok, de nálunk éjjelre se hűl le.

0 fokban nem panaszkodom, cserében 27 felett nagyon melegem van.


Mi bajod a klímákkal?

2020. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem gyűjtöm a klímaszerelőket, de a szomszédom az és a munkahelyi karbantartónk is az.

Minden klímaszerelő ismerősömnek van klímája.

2020. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem sosem volt, pedig amikor panelban laktam (3. emelet, déli fekvés, full ablakos), nagyon jól jött volna, mert több hetes kánikulánál klíma nélkül az életemért küzdöttem.. Kb. 33 fok volt a lakásban és nem túlzok, még a mosógépből is meleg levegő jött, ha kinyitottam, a szekrényekről nem is beszélve. Még a száraz árut is a hűtőbe raktam, szegénynek tűzforró volt az oldala (azóta is működik, szerencsére). Borzalom volt...
2020. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Földszinten nincs, tetőtérben van nálam is. Miért betegednék meg tőle? Sosem betegedtem meg tőle. A kinti hőmérséklethez képest (árnyékban) 2-3 fokkal kell lejjebb állítani, az teljesen elégséges. Aki 18-ra állítja, télen meg 25 fokra fűt föl bent, na az normálatlan, az tény! Minden klímás ismerősömnek van klímája.
2020. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda primitív kérdező!
2020. márc. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem betegit meg, csak a szurot kell cserelni.

Mikor szuleimnel laktam akkor nagyon elviselhetetlen volt a nyar, alig birtam aludni, este kinyitottam az ablakot es kintrol is a meleg jott mert tartos kanikulaban este sem hul le a levego. Egesz nap polo nelkul voltam a lakasban es meg ugy is nagyon melegem volt.

Most ahol lakom ott van klima, sot itt minden hazban van es nem betegek az emberek.

Van olyan is aki eleg huvosre allitja a klimat nyaron es akkor sem lesz beteg.



En azt nem ertem miert nincs tobb embernek klimaja. Nem kerul egy vagyonba es nagyon megeri

2020. márc. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azzal fűtök pl, nyáron csak akkor használom (hűtésre) ha már nagyon meleg van
2020. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!