Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A funko pop termékek miért...

A funko pop termékek miért ilyen drágák?

Figyelt kérdés
Persze tudom hogy imádot film sorozatokat is ábrázolnak mint pl star wars vagy marvel és még nekem is van figurám és valamiért nekem is nagyon tetszenek, talán mert jópofák nem tudom, de elszoktam gondolkodni rajta hogy vajon viszonylag miért ilyen drágák? Hisz csak műanyag bábuk formába kiöntve rugóval, vagy csak tényleg pusztán annyi az oka hogy túl van hypeolva és elviszik a hátukon a sok sikeres franchise?

2020. ápr. 4. 04:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azért, mert a rajongók mindent megvesznek, aminek köze van a kedvencükhöz.
2020. ápr. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Az ilyen figurák drágák, függetlenül attól, hogy milyen franchise van ráírva. Az animefigurák meg még drágábbak, pedig animét kevesebb ember néz.
2020. ápr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!