Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hol érdemes ajtókat vásárolni...

Hol érdemes ajtókat vásárolni panel lakásba?

Figyelt kérdés

Most vásárolt panel lakásban lecseréltetném a 75-ös méretű WC és fürdőszoba ajtaját, mert mindkettő nagyon régi és teljesen tönkrement.

Egyszerű, de új ajtókat szeretnék, kedvező áron. Kérdezni szeretném, hol érdemes ajtókat venni?


Tud valaki ajánlani mestert, aki beépíti?



2020. máj. 12. 14:11
1 2
 1/13 mindentudó99 ***** válasza:
Pl bemész az obi-ba es veszel. Szép fenyőajtók vannak. Aztán egyúttal veszel ket doboz purhabot egy vízmertéket pár takarólécet körbe és kész. Semmilyen szakember nem kell ilyen piti munkára . Felesleges pénzkidobás. You tube videó megnézése elégséges.
2020. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 mindentudó99 ***** válasza:
Persze van ott egyszerűbb ajtó is
2020. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha csak szépséghibás az ajtó (ronda, kopott, csúnya színű stb), akkor simán csak le kell festeni, ég és föld lehet a különbség. :)


De amúgy barkácsáruházakban is lehet venni egyszerű ajtókat.

Mestert nem hívnék hozzá, nem olyan nagy meló.

2020. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy a régi ajtók teljesen tönkrementek, nem szépséghibásak!


Nem tudok beépíteni ajtót, nő vagyok, gerincsérv, porckopások, ízületi gyulladások miatt örülök, ha takarítani tudok.

Ezért keresek mestert.


A környéken lakók azt mondták, hogy az OBI-ban kapható ajtók nem megfelelőek. Ők is cserélték, de drágább ajtókat vettek (100 ezer Ft darabja).

2020. máj. 12. 16:57
 5/13 mindentudó99 ***** válasza:
Na ne hogy már 100 ezer legyen egy wc ajtó. Az egész házba az obiban vettem a fenyőajtókat de lett volna olcsóbb pozdorja ajtó is. Szép ajtókat vettem semmi bajuk
2020. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5-ös: Milyen áron vettél fenyőajtókat? Egy ajtó beépítéséhez összesen mennyi volt a költség?
2020. máj. 12. 18:22
 7/13 mindentudó99 ***** válasza:
37000 most a sima olcsóbb meg 20000. Én már régen rakattam be. Nem tudom mennyiéet megy mostanában.
2020. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A "tönkrement" ezerféle javítható dolgot jelenthet, elnézést hogy akartam egy egyszerűbb tippet adni. :)
2020. máj. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy nem tudja megérteni valaki, hogy ki akarom cseréltetni az ajtókat?


Az ember itt kérdez valamit és azt írják, amit nem kérdezett... :-(

2020. máj. 13. 21:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnos sok panel lakásba nem jók az Obiban kapható ajtók, mert nem az a szabvány.

Én az ajtódiszkontnál vettem csúsztatottzsalus lakásba ajtót, ~66 000 Ft volt darabja, be is szerelik ~15000/darab áron.

2020. máj. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!