Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kromofág mennyire hatékony?

Kromofág mennyire hatékony?

Figyelt kérdés
Egy régi kerítésről szeretnék leszedni több réteg(3) festéket. Lehetséges ezzel a "csodaszerrel"?

2020. máj. 18. 06:28
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:
Amit régen lehetett kapni valóban jó volt. A mostani nekem már nem vàlt be. Sokkal gyengèbb.
2020. máj. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

A kromofágnak az lehet a hátulütője, hogyha a fáról szedsz le festéket, akkor a fa beszívhatja és a következő festésed is rövid időn belül lejön. Ha fémről, vagy műanyagról akarsz valamit leszedni, arra jó.

Amit az 1-es írt, azt nem tudom véleményezni, mert már 5-6 éve nem használtam, mert nem volt nálunk házilag festegetés.

2020. máj. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sok helyen ovlastam, hogy a régi amit forgalmaztak az jó. A mostani max segít leszedni. Fém kerítésről lenne szó. Igazából azért lenne érdekes mert nem akarok 4-5 órát festék kapargatással tölteni. Iagzából lehet veszek 1 tubussal aztán ha nem akkor lesz másik kerítés.
2020. máj. 18. 09:34
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

#3

Én még üvegben ismerem, nem tubusban.:)

Ugyanazt a hatást éred el hőlégfúvóval, mint a kromofággal és szerintem egyszerűbb is, nem véletlenül használják azt szakemberek, ha gyorsan és hatékonyan akarnak haladni. Ha neked nincs és nem akarsz ebbe invesztálni, akkor lehet bérelni is. (Csak olcsóbb, mint egy új kerítés!)

[link]

2020. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bamboochatheone ***** válasza:
4444 Ft most egy hőlégfúvó a LIDL-ben festékkaparóval és grillgyújtóval együtt, ennyiért ajándék. Én azzal csináltam és bevált.
2020. máj. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!