Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Soproniak! Illetve környékiek!...

Soproniak! Illetve környékiek! Összeadva az órákat, így összesítve két nap festés, 170 ezer forint, számlával, kiszállással, anyaggal. Túlzás, vagy elfogadható? Négy szoba (három kicsi és egy 5x5-ös), kevés glettelés és csiszolás azért kelleni fog.

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ingyen van!...pedig én nagyon nézem az árakat!
2020. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem itten a festő. Mondjuk mi sem. :)


Drágábban festenek még ettől is???

2020. máj. 18. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Valójában a festők nem órabérben dolgoznak, hanem m2 áron.

Itt vannak a 2020-as festő árak, szerintem szorozd be a m2-kel az árakat. De ne tévesszen meg, a szoba m2-e, a falfelületet, plafont stb. kell egy-egy szoba esetén összeadni és beszorozni, levonva belőle az ajtók, ablakok méretét.

[link]

Ezen már némi számolással el tudsz indulni.

Azt te tudod, hogy milyen anyagokat beszéltetek meg, milyen munkálatok vannak a festésen kívül, stb.

Szerintem nem drága, különösen a nyugati országrészben, de várjunk meg másokat is!

Az én tapasztalataim Pest megye pesti oldaláról származnak és ennél csak drágább ajánlatot kaptam, nagyjából ekkora mennyiségre.

2020. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ingyen van.
2020. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!