Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi ennek a neve és hol lehet...

Mi ennek a neve és hol lehet kapni? Hogy lehet fel szerelni?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 6. 19:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Konyha pult és felső rész közötti részre gondolok ahol eddig csak csempét tudtam elképzelni de ez nagyon megtetszett fának tűnik
2020. júl. 6. 19:17
 2/13 A nagy Levin ***** válasza:
Szerintem ez bútorlap lehet, vagy HDF lap.
2020. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Konyhai panel vagy falburkolóra keress rá.
2020. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én nem értem a kérdést, mert a feltett linked konkrétan egy céghez (Küber) irányít, ahol ott a neve és ők (is) forgalmazzák.

Fel is szerelik.

2020. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én Google kép keresőben találtam ezt a képet linkeltem ki
2020. júl. 6. 20:33
 6/13 A kérdező kommentje:

Megnéztem a linket tényleg úgy van ahogy írtad 😂

Úristen de hülye vagyok 🤦

2020. júl. 6. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:

#6

Semmi gond, előfordulnak mindenkinél "rövidzárlatok":)

2020. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hátfal panel. Ennek olyan anyag van a felületén, mint a munkalapnak. A sima bútorlap felülete nem annyira ellenálló.

Méretre kell vágni, vagy vágatni és építési ragasztóval felragasztani a falra.

2020. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha megfogadsz egy tanácsot, inkább keress fa mintás csempét ( [link] ) sokkal könnyebb takarítani, tisztán tartani.
2020. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tegnap voltunk az obiba ott 8500ft-volt 4m 60cm széles pult és ahhoz azonos hatfalat lehet kapni de elkezdtünk gondolkodni hogy meglévő csempére hogy rakjuk fel? Sajnos nincs akkora keret hogy újra csempézzük csak jövőre úgy hogy szerintem a hátfal valami gagyi fólia lesz vagy gagyi PVC fal panel hamis hatással 😭... (Mostani csempe elég undorító kék színű de ez a nagyon régi retro 🤦) sajnos nekem nem jön be a regi...

Vagy fel lehet rakni a hátfalat csempére? 120cm magasan van a csempe egyik oldalt 240 másik 210... Tudom hogy a legjobb leverni és újra csempezni lenne de konyha szekrény+gépek nagyon sokba voltak :( teljesen elszámoltuk magunkat...itt a gyönyörű új konyha szekrény vadiúj gépek és a csempe meg áhh... Ilyenkor jön ki hogy még az élet elején járunk meg hülye vagyok 🤦 minden tanácsot megfogadok kezdő vagyok mindenben...

2020. júl. 8. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!