Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mélyalapozót fel lehet vinni...

Mélyalapozót fel lehet vinni glettelt ÉS FESTETT falra?

Figyelt kérdés
A tapétázás előtt kellene, mert "eltűnik" a ragasztó, pedig nem csak a tapétára hanem a falra is kenek ragasztót. Talán túl nedvszívó ez a fal (vasbeton).

2020. júl. 19. 14:47
 1/5 A kérdező kommentje:
van ahol diszperziós festék van fent van ahol dulux (talán akril de biztos nem diszperziós)
2020. júl. 19. 14:48
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyugodtan kezelheted vele a falat! Lényegében a fal erősítése mellett a nedszívás csökkentésére is vannak kitalálva. Én a gipszkartonfalamat is beitattam vele tapétázás előtt, így ha le is kell majd egyszer szedni, akkor sem fogja letépni a felső réteget.
2020. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenre is van kitalálva .
2020. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Festőhengerrel is felhordható az alapozó?
2020. júl. 19. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Felhordható hengerrel is

De én úgy tudom, hogy közvetlen glettelés megszáradása után és festés előtt szokták felvinni az alapozót

2020. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!