Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mivel jár HIVATALOSAN egy gáz...

Mivel jár HIVATALOSAN egy gáz vezeték áthelyezése?

Figyelt kérdés
Konyhán belül, tűzhely áthelyezése miatt kellene, szerintem nincs 1 órás munka.

2020. aug. 23. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Gázművek engedélyeztetésével és sok sok pénzzel, ha nem akarod az ólcsóbb, de gagyibb megoldást a flexibilis csöves megoldással..
2020. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nem tudom, már régen szereltem gázt. Üzletember vagyok.


M.L.

2020. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges hivatalosan tenni , nincs ellenőrzés se veszély ami terveket igényel . Szaki stikában klaszul kiváltja megoldja ....
2020. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme plusz pénzt kifizetni csak egy csonk áthelyezéséért egy tervezőnek. Ahogy előttem is írták, kijön a szaki, és oda teszi neked át ahova kéred. Én is így rakattam fél méterrel arébb ezelőtt 8 éve, aztán fizettem 23 ezret fél óra munkáért.
2020. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék semmivel, megcsináltatnám és szevasz. Flexibilissel magam is meg tudnám.
2020. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdés,konyhán belül mennyire esik távol a régi helyéről ?

Ha megvan a régi rajzod,arra rá kellene rajzoltatni 1 tervezővel.

Ez nem kerül annyiba ,mint 1 új rajz.Aztán hívni egy olyan szerelőt,akinek van jogosultsága elvégezni a munkát.Manapság nagyon keményen veszik a pancser munkákat.

Az ellenőrrés bármikor megtörténhet,pl óra cserekor.

2020. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!